Pozostałe maszyny i urządzenia do prac komunalnych

Odśnieżarka frezowo wirnikowa OFW2.6

odśnieżarka komunalna

Odśnieżarka frezowo wirnikowa Pronar OFW 2.6 to idealne urządzenie do usuwania grubych warstw śniegu, lodu i zbitego błota pośniegowego. Pronar OFW 2.6 skutecznie odśnieży każdą powierzchnię niezależnie od grubości pokrywy śniegowej, jej struktury oraz ukształtowania terenu i warunków atmosferycznych, w których pracuje.

Odśnieżarka frezowo wirnikowa Pronar OFW 2.6 sprawdzi się na osiedlowych uliczkach, drogach, w parkach i bardzo dużych powierzchniach, oraz miejscach gdzie pług nie jest w stanie usunąć zalegającego śniegu lub konieczne jest jego zebranie i wywiezienie lub przerzucenie na znaczną odległość poza koronę odśnieżanego odcinka.

Szerokość robocza odśnieżarki wynosi 2,6m, pozwala to odśnieżyć dużą powierzchnię za jednym przejazdem. Odśnieżarka ma możliwość zmiany obrotów na lewe lub prawe, pozwala to zagregować odśnieżarkę z nośnikami wyposażonymi w różne opcje wałków WOM, natomiast 1000 obr./min WOM-u zapewni szybką i płynną pracę urządzenia. W odśnieżarce jest możliwość regulacji kąta pracy +/- 10°, co pozwala na wymuszenie pozycji pracy. Odśnieżarkę można zagregować z najbardziej popularnymi nośnikami, za pomocą zawieszenia na TUZ kat. II, III, płytę DIN A, B lub Setra.

System frezowo wirnikowy zastosowany w odśnieżarce OFW 2.6 najlepiej spełnia wymagania stawiane maszynom odśnieżnym. Połączenie systemu frezowego (idealnego do kruszenia bardzo twardego śniegu) z systemem wirnikowym (bardzo dobrze usuwa śnieg miękki i sypki) zapewnia poprawną pracę odśnieżarki przy wszystkich rodzajach śniegu i w każdych warunkach.

Cechy produktu:


Wyposażenie dodatkowe:

  • » Mocowanie TYP A wg DIN 76060 (płyta oraz el. mocujące)
  • » Mocowanie TYP B wg DIN 76060 (płyta oraz el. mocujące)
  • » Układ zawieszenia SETRA
  • » Wał przegubowo-teleskopowy
  • » Koła podporowe

cechy

Parametry techniczne

Szerokość robocza 2,6 m
Wysokość robocza 1,25 m
Odległość wyrzutu 5-30 m
Wydajność 4600 m3/min
Średnica ślimaka 950 mm
Średnica wirnika 880 mm
Sposób mocowania na przodzie nośnika TUZ kat. II/III
Zapotrzebowanie mocy min.  100kW
Obroty WOM 1000 obr/min lewe/prawe
Prędkość robocza  maks. 2 km/h
Prowadzenie po podłozu ślizgi
Masa 1670 kg


Zdjęcia produktu

odśnieżarki-komunalne-drogowe

odśnieżarki